Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Infrastruktura teletechniczna HT

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-26 o godz. 15:37 ~Er napisał(a):
> To jest ciekawe - na tym majątku są zobowiązania - ale brutto czy netto wygląda to ciekawie - byle spółka generowała zyski

Majątek to jedno. Ważny jest dług.
W sumie problemy są do rozwiązania ale musi być konstruktywna rozmowa między stronami i wola.
Mam nadzieję, że taka będzie.

Bardzo gorąco zachęcam Akcjonariuszy do lektury Sprawozdań HT za 2020 rok. Są dostępne w KRS. Można sobie ściągnąć i poczytać.

Pan Zarządca solidnie wszystko opisał i przedstawił. Na pierwszy rzut oka tak to wygląda. Widać jakie są szanse dla HT i całej grupy  ale tęż widać, jakie są zagrożenia. Mamy zaprezentowane źródła kłopotów, dotychczasowe perypetie, zależności itd.

Lektura tych dokumentów daje odpowiedzi na wiele pytań, które nas nurtują. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.