Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -6,25%

Re: Informacja z 27.10 dotyczaca Zortraxa

Zgłoś do moderatora
Chłopie o czym ty piszesz?Miłek za 1,2 mln akcji płacił 44 mln.To co teraz produkuje zortrax to są tylko udane drukarki biurowo -domowe.Sobie pomyśl jak będą sprzedawane drukarki przemysłowe.Gość wyżej to jeden z lepszych przedsiębiorców w tym kraju.U siebie notuje wzrosty przychodu rzędu około 50%.Dla mnie ma znaczenie kto jest na górze.Przekonałem się o tym nie raz.Na ipo też się zarobi nawet jak 75%zysku zapłacą za obligacje.Kombinują dobrze skupić po 45 zł,oby się udało.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-29 13:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.