Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: INFO UMOWA 1750000 Euro

Zgłoś do moderatora
Ciężko obiektywnie ocenić jak to się przełoży na przyszłe wyniki ale brzmi nieźle :)
No i mnie cieszy aktywność Prezesa.
Nie chrzani, ze spółka jest tania, nie grozi tylko kupuje sobie, wiadomo, że kasy teraz nie mają (tzn mają ale zagospodarowaną) więc skupu akcji nie zrobią, ale mnie tam niskie loty ciesza, bo ponizej 2 złotych chciałbym jeszcze dokupić.
Dla krysi zrobiłem wyjątek i czy hossa czy bessa to trzymam i czekam te pare latek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-01 13:15:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.