Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,60 zł , zmiana od tamtej pory: -33,14%

Re: INFO => Odpis - 54 mln zł

Zgłoś do moderatora
Raczej nie, dopiero co podpisywali aneksy z BH i innymi bankami.

Parę dni temu było o Energopolu, który tak jak Kania złożył wniosek o restrukturyzację, sąd miał rozpatrzyć na początku listopada.

https://www.wnp.pl/budownictwo/energopol-szczecin-wyrzucony-z-kolejnej-budowy-drogi,356290.html
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HANDLOWY 1,47% 34,50 2020-12-01 09:42:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.