Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: -29,56%

Re: Info o porozumieniu już blisko bo ciśnienie u manipulujacego kursem

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-08 o godz. 15:57 ~Ad napisał(a):
> Dziwne, że nie odzywają się ludzie od tematów typu "ale sypią" :) Przecież dzisiaj mają super okazję. Swoją drogą rzeczywiście mocno uwalają kurs przy tej sesji. Z takiego poziomu byłoby dużo lepiej wystartować, gdyby pojawił się bardzo pozytywny komunikat.

Ale sypali :-)

PS. mam nadzieję, że już się wysypali... jeśli będzie kombinowanie z kolejnym przesunięciem terminu, to skupią po mniejszym koszcie.
Pytanie, czy te uwalanie ma jakiś cel i czy będzie się im opłacać?
Pytanie retoryczne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 1,34% 0,53 2023-06-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.