Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: -29,84%

Re: Info o porozumieniu już blisko bo ciśnienie u manipulujacego kursem

Zgłoś do moderatora
Ale nazgarniał akcji.Stoją na sprzedaży setki tysięcy akcji.Nie do sprzedania.Do blokowania kursu i straszenia.Kto kupi 300 000 akcji po 4,7 zł,(teraz bo za jakiś czas to może być normalna cena).Wyciska cytryne na maksa.Tak jak pisałem bodaj 17.08 do ogłoszenia podpisanego porozumienia jeszcze mnóstwo cudów i jeszcze więcej wpisów wieszczących  armagedon.A tu 8 się kończy jutro 9 i 10.A z taka liczba akcji można ,,zrobić,, każdą cenę do 10.potem JUŻ NIE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 1,34% 0,53 2023-06-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.