Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,20 zł , zmiana od tamtej pory: -51,31%

Re: Info o kolejnej fazie badań

Zgłoś do moderatora
Pozwolisz Rychu, że ja zostanę? a i innym ODBIORY tegoż że prawa są niewskazane :) - jakoż obrany ( z czasu i kapitału, a czas to pieniądz - zatem podwójnie :):) każdy akcjonariusz ma prawo dociekać, co jest nie halo z tą boską cząsteczką, jaką od wielu lat prezes Palka jawi w kolejnym rewelacyjnym kandydacie na każdą zarazę nieznaną jaka się tylko pojawi??? i co się dzieje, że następny członek RN składa rezygnację nie doprowadzając żadnego z tak wielu kandydatów na leki przeciw chorobom, na które świat dotąd lekarstwa nie poznał, a przecież czeka!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 0,00% 5,94 2022-07-05 14:45:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.