Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  106,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,53%

Re: Info!!! Nie zwalniaja tempa

Zgłoś do moderatora
Jarku cynamoniku drogi

Nagle zmieniłeś sposób wypowiedzi ???
zacząłeś używać
chyba , raczej

Gdzie się podziała twoja pewność siebie ?

Prędzej czy później dostaniesz rykoszetem za te kłamstwa.

Wystarczy, że ktoś się sugerował twoimi kłamliwymi wpisami i sprzedał akcje po 60-80 zł które ciągle rosną ze względu na rozwój.
A pisanie z kilkunastu nicków i kilku IP całkowicie Cię pogrąża troliku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -5,85% 0,50 2022-01-24 14:12:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.