Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,81 zł , zmiana od tamtej pory: -42,47%

Re: Info ing bank śląski niestety grubsza sprawa

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-21 o godz. 03:08 -dareczek- napisał(a):
> Przeczytałem i z niego nic negatywnego dla Cle nie wynika.Napisze więcej wyjście Ing z akcjonariatu to najlepsze co mogło nas spotkać.Teraz sternik prawdopodobnie z Capitala samodzielnie prowadzi kurs.A robi to niesłychanie profesjonalnie.Od siebie dodam że w zasadzie każda dołująca spółka kiedyś zmienia trend.Jest teoria siedmioletniej cykliczności.A to przypomina Biblijne 7 lat chudych i 7 tłustych.Itp.Dziwne ale jednak przepowiednie pokrywają się tutaj z rzeczywistością.To samo matematycznie mówią liczby i figury Fibo.Cle jakoś idealnie wpisało się w w powyższe fakty.

Tu sie zgodze, wszedzie gdzie Ing tam lipa z kursem, wyjscie moze byc bardzo dobra nowina.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG -6,80% 0,47 2020-10-23 15:48:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.