Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,30 zł , zmiana od tamtej pory: 20,48%

Re: Info , brak prądu w Polsce

Zgłoś do moderatora
PGG nigdy nie powinna powstać.
To obraz niedoszłej NABE. Nigdy taki twór nie będzie efektywny bo nie musi.

Gdyby połowa kopalń PGG była w prywatnych rękach to nie byłoby uprzywilejowanej grupy górników i nie byłoby problemu z dostawami węgla. Do tego nawet 1 mld € wpływów z eksportu i lepsza dostępność pracowników na śląskim rynku pracy. Brak zaległości podatkowych i ZUS czyli brak przepalania pieniędzy podatników.
Niestety to nie jest model Partii i Spółek. Tu model jest jeden, centralny. Wielki moloch z wielkim przerostem zatrudnienia ale za to z wiernym bo kupionym elektoratem.
Węgla nie ma ale premie barbórkowe były i nagrody z ujemnego zysku tez będą bo przecież to nie wina górnika, że każą mu wydobywać coraz mniej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,63% 10,00 2022-05-27 17:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.