Forum Giełda +Dodaj wątek
sory korba ale tak piejesz a chcesz oddać o kilka procent więcej od obecnej ceny? być może skorekci się jeszcze kilka procent ale w dłuższym terminie możesz bardzo tego żałować. ja oddam swoją część (1/4) po pierwszych wynikach z działalności linii i nie zamierzam oddać żadnej akci poniżej 6zł (cena powyżej której będzie wchodzić na główny) a następną część przy 20zł gdy C/W będzie w okolicach 2-3. resztę sprzedam gdy c/w będzie w okolicach takich spółek jak optyk itp. tj.10 i wyżej - czyli powyżej 80 zeta - ale może to trochę potrwać (jakieś 2-3 lata)/ pozdro
  • info!! Autor: ~korba
  • Re: info!! Autor: ~korba
  • Re: info!! Autor: ~korba
  • Re: info!! Autor: ~kauczuk
  • Re: info!! Autor: ~korba
  • Re: info!! Autor: ~aware
  • Re: info!! Autor: ~korba

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 3,64% 2,28 2022-06-30 14:54:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.