Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 5,57%
skąd takie info możesz dać link? przecież jakby tak było to każdy kto ma akcje to ma zysk teoretycznie.
dlaczego jedni piszą, że oszustwo i spółka się zwija a inni, jak Ty że będzie dobrze, albo nikt nic nie wie albo ktoś kłamie.
Milego dnia mam trochę akcji kupionych średnio po 60 kilka groszy kupowałem dzień przed zamknięciem notowań. Nie znam sie bardzo i wiem że na stracie nie sprzedam, ale tu nawet sprzedać sie nie da i nie wiadomo kiedy będzie można.
  • INFO Autor: ~500900
  • Re: INFO Autor: ~Cenzurisan
  • Re: INFO Autor: ~Marian
  • Re: INFO Autor: ~Cenzurisan
  • Re: INFO Autor: ~Marian
  • Re: INFO Autor: ~Inwestor2

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO 1,21% 0,42 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.