Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: -5,77%

Re: !! INFO!!

Zgłoś do moderatora

raport za 2Q - 16.08 będzie rekordowy nie 100% r/r ale dużo lepiej , spodziewam się powolnej windy w górę bez infa. a powinno się jakieś pojawić.
teraz spekuluję
Julianna Pałka miała 8 342 765 ma 9.538.295 - zwiększyła o 1.2mln i wcześniej 1.7mln. tu nasuwa się pytanie czy Joanna wychodzi ze spółki skoro tak to mając wcześniej ponad 5% jak odejmiemy serie d. którą odkupiła siostra to miała ok. 1mln. akcji i ona chce sprzedać ale w cenie rynkowej jaka była np. 1.4 - 1.5 nie był chętnych więc to ona sypała a zaniżała kurs osoba chętna np. po cenie jaką obecnie mamy i to by dużo wyjaśniało tłumienie kursu.
Waldemar Sobański czy też kupił od niej poza rynkiem jak tak to z pewnością nie po 0.10 ale przed walnym były dziwne zagrywki więc może z rynku zebrał sporą część.
jeżeli częściowo mam rację to Joanna nie ma już akcji i zaczynamy nowy rozdział w nowym m-cu. czyli góra.
bez sugestii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMASS -2,46% 1,11 2021-09-27 12:00:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.