Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,20 zł , zmiana od tamtej pory: -1,89%

Re: INFO!!!

Zgłoś do moderatora
Kupować ile ktoś może. Dziś dzwoniłem do raibow. Jest wszystko ok. Do końca sierpnia sądzę że pod 30 zł. Nie zdążyłem kupić datawolk i inne ale za to kupiłem rainbow enter i xtb. Za tydzień będzie wiadomo czy ruch lotniczy będzie wznowiony lub od jakiego dnia. Od 1lipca Grecja będzie otwarta. Czekamy na pozytywne informacje. Kolejny przystanek 25
  • INFO!!! Autor: ~pimpek
  • Re: INFO!!! Autor: ~Ola
  • Re: INFO!!! Autor: ~Bartek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -0,95% 20,80 2022-07-04 10:47:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.