Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -85,00%

Re: Indeks spółek marihuanowych. Dziś +15. I kolejny rekord

Zgłoś do moderatora
Wczoraj indeks marihuanowych spółek rósł kolejny dzień z rzędu - tym razem 10,49 procent
https://marijuanaindex.com/

Cannabis Sativa + 30,39 proc
Cannabis Wheaton + 28,50
Aurora Cannabis +19,97

Szkoda, że nasza Medical Cannabis nie jest notowana w Kanadzie czy USA - tam pewnie za samo "cannabis" w nazwie dostałaby parę groszy do wyceny
Zwłaszcza, że jak się popatrzy na np. Aurora Cannabis to kapitalizacja wynosi 6,42 mld USD
A kapitalizacja naszej początkującej w branży Medical Cannabis to 26 mln zł

Myślę, że za Oceanem nasz marihuanowy start-up Medical Cannabis byłby pewnie ciut droższy na fali marihuanowej hossy na świecie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.