Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,20 zł , zmiana od tamtej pory: 17,41%

Re: Im większe spadki tym co raz większe nerwy ubranych

Zgłoś do moderatora
Ty jeszcze chyba w żadnym napisanym zdaniu racji nie miałeś. A rzeczywistość to chyba swoją własną opisujesz. Tu inwestuje pewnie kilkuset akcjonariuszy, może i kilka tysięcy, a odpowiedziało dosłownie kilku. Pamiętaj że większość się na forum nie udziela, jedni mają w poważaniu,
inni nawet nie wiedzą że ono istnieje. Na Blu zarobimy i to bardzo dużo. Ja mam tu spory kapitał i nie potrzebuje się zapożyczać na tą chwilę, jestem w stanie grać moimi "zaskurniakami". A jak się wszystko uda to kto wie czy za 2-3 lata nie będzie z tego milionik, może dwa. Tak czytam te twoje wypociny i wyobrażam sobie że wyglądasz jak Russell Crowe...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 6,05% 13,15 2021-10-15 17:03:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.