Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,45 zł , zmiana od tamtej pory: 24,40%

Re: Im większe spadki tym co raz większe nerwy ubranych

Zgłoś do moderatora
Raczej okazja dla tych co kręcą kółka. Teraz głównie tacy kupują aby przy 13 znowu kłaść batony. Kurs na ten moment dyktują kupujący i jak beda dawali po 9zł to po tyle ktoś zza winkla im sprzeda. Ja tu póki co nic nie dobieram nawet po 8 zł. W pojedynku teorii spiskowych z bajaniem o swietlanej przyszłości o 2 punkty wygrywają teorie spiskowe. Te dwa punkty to blu to wciąż nie Saule A dwa to brak dostępu do info o Saule jako takim. Z akcji nie wyskakuje ale raczej bym rodzinie nie polecił. Rozumiem że ci pewni sukcesu już sprzedali domy, wzięli kredyty i zainwestowali równo ze swą wiarą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -2,26% 13,00 2021-10-19 17:02:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.