Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,10 zł , zmiana od tamtej pory: 9,01%

Re: Im większe spadki tym co raz większe nerwy ubranych

Zgłoś do moderatora
Na tej spółce nie ma ubranych. I długo nie będzie. Osoby co kupiły po 14.5 mogą już czuć się zarobieni, wystarczy poczekać miesiąc - dwa. Ci co kupią w październiku po 20-30 czy może 40 zł też od razu będą mogli czuć się zarobieni, z końcem roku lub początkiem nastepnego. I dobrze o tym wiesz, bo inaczej nie wypisywałbyś kilkunastu postów o tej samej tematyce w ciągu kilku dni. Powiem inaczej, sam twój pobyt tutaj świadczy że spółka ma potencjał, a im więcej ty i inne trole będziecie wypisywać fałszywych pierdół, tym bardziej będzie to widoczne. I nie, nie podejmuję decyzji inwestycyjnych na podstawie liczby i częstotliwości występowania trolowych wpisów na forum Bankiera, jestem tu z powodu fundamentów, które są bardzo mocne. Mam na myśli Saule które wjedzie tu za przysłowiowe kilka sesji. A wy dalej ujadajcie o "ubranych", "zjazdach" itp. Każdy zejście o 1 zł niżej w notowaniach to nic innego jak coraz większa promocja na potencjalnie najlepszy papier na NC.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 2,11% 12,10 2021-10-22 17:02:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.