Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,12 zł , zmiana od tamtej pory: -16,39%

Re: im poprostu się należało -cały PIS

Zgłoś do moderatora
Bartek uwierz mi na słowo że jeśli będzie te 100 za akcję to będę szczęśliwym człowiekiem ale zwątpiłem jakieś 2 tygodnie temu i staram się uśredniać jak mogę a Lotos nadal leci w dół i końca nie widać, ktoś się wyprzedaje i to nie mały gracz i wyciska ile się da, z tego co obserwuję to małymi pakietami sprzedaje i ma na tą sprzedaż sporo czasu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,30% 59,46 2020-07-10 17:03:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.