Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  72,62 zł , zmiana od tamtej pory: -32,83%

Re: im poprostu się należało -cały PIS

Zgłoś do moderatora
Głośno jest o tych wynagrodzeniach, państwowe pieniądze to się dzielą tak było i będzie a akcje powolutku lecą w dół a gdzie się to zatrzyma ?? byłem pewny że na 72 złote ale z tego co widzę to i może być i 5-ka z przodu :-/ obym nie miał racji bo byli i tacy co zapewniali według swoich AT że do końca kwietnia będzie 100 za akcję a tu proszę mamy kolejne UP.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,10% 48,78 2020-08-07 17:03:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.