Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,75 zł , zmiana od tamtej pory: -86,93%

Re: Ile zostało do spłaty w układzie?

Zgłoś do moderatora
Nikomu oligi nie interesują. To tak sam jak nikt nie kazał kupować akcje a tak samo jak obligacje. To że bank w prowadził w błąd na obligaciach to niech się zwracają do banków. My czekamy żeby odwiesić notowania z nowej firmy Capitea. A pełno tutaj tylko Basherów i Trolluw. Ten kto stracił na akcjach to wszystko jest ok, a jak na obligaciach to już koniec świata. Też bardzo dużo ludzi potraciło na akcjach, a czy widzicie żeby marudzili....?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITEA 0,00% 0,49 2023-11-30 15:18:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.