Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Ile naprawdę kosztuje tani prąd z Groupona?

Zgłoś do moderatora
Uwaga erty wkleił link do artykułu z czerwca 2012 roku i jest nie aktualny .w ostatniej ofercie w grouponie cena energi oferowana przez duon to 0,3137 brutto x 250kw mies = 78,425 zł więc jest o 10 zł niższa niz w tym artykule .sam otrzymałem umowę od duon na taką właśnie stawkę i gwarancję ceny do konca 2015 r. na razie podpisałem umowę z duon do firmy i tam wynegocjowałem stawkę o 30 % nizszą niz miałem w pge . zauważcie że duże firmy obawiają się takich dystrybutorów jak duon (reklama telewizyjna pge mówiąca o tym ze producentami energi od początku do konca przez co sugerują ze robią to najtaniej a to jest po prostu nieprawda ).tu jest duży kawałek tortu do ugryzienia.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DUON 0,26% 3,83 2016-04-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl