Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,52 zł , zmiana od tamtej pory: -44,92%

Re: Ile mln zł będzie musiał zawiązać balon Alior

Zgłoś do moderatora
Eldorado się kończy, balon strzeli

https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/koniec-boomu-na-kredyty-mieszkaniowe-jutro-kolejna-decyzja-kt%C3%B3ra-mo%C5%BCe-wystraszy%C4%87-ch%C4%99tnych/ar-AARyj5c

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR 1,31% 31,68 2022-05-17 09:18:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.