Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest?...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-05-26 o godz. 14:31 ~Janeo napisał(a):
> Dnia 2016-05-26 o godz. 14:02 ~antywariat napisał(a):
> > Jak się dowiesz, że wydobywa to się rozpłaczesz jaki głupi byłeś
>
> Przypominam, ze Petrolinwest (zarzad) odpowiadalby karnie za ukrycie tego faktu

janeo zapytam cię po raz ostatni - za co żyje zarząd i rada nadzorcza? - przeloty, biura, opróbowanie, głowice, materiał, wiertnie, pensje? - resztę sobie dośpiewaj

ps - a jaki jest teraz twój nick? - smerf czy jony...?? - pisz śmiało bo mdleję z ciekawości

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.