Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,08 zł , zmiana od tamtej pory: -19,41%

Re: Ile akcji jest/może być w obrocie jeżeli do 2023

Zgłoś do moderatora
cena wynosi 3 zł za akcję. To jest w informacji, tu nie ma zgadywania. Obejmują 1 mln akcji za 3 mln zł w 6/2021. Mogę do 2023 objąć kolejne 3 mln akcji za 9 mln zł.
Jak podano, w pierwszym etapie inwestor wpłaci 3 mln zł na objęcie 1 mln akcji nowej emisji. Zarząd Remor Solar Polska zobowiązał się zaoferować te akcje do 30 czerwca 2021 r. (...) Warranty subskrypcyjne zostaną objęte nieodpłatnie, natomiast objęcie akcji nastąpi po cenie emisyjnej 3 zł za akcję, tj. za łączną kwotę do 9 mln zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL 0,00% 4,90 2021-10-27 13:39:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.