Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,08 zł , zmiana od tamtej pory: -19,41%

Re: Ile akcji jest/może być w obrocie jeżeli do 2023

Zgłoś do moderatora
Liczba akcji wzrasta z 6 do 7 mln w 6/2021, czyli teraz. tj. bez zmiany zysków potencjalny spadek ceny akcji 16%. Podkreślam, nie biorąc potencjału wzrostu zysków. Natomiast do 2023 liczba akcji wzrasta o 66% z 6 do 10 mln.
Obecna kapitalizacja ca. 6 mln akcji x 6 zł (36 mln zł) + w czerwcu 1 mln x 3 zł (3 mln zł) = 7 mln akcji 39 mln zł = 5.6 zł/akcja. wg obecnych wartości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL 0,00% 4,90 2021-10-27 13:39:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.