Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Igoria na niepewne czasy !

Zgłoś do moderatora
Swoją srednia zostawie dla siebie bo ludzie beda sie dziwic czemu jeszcze nie sprzedaje. Ja wierze w Igorie i w ten rodzaj dzialalnosci. To nie jest spolka np organizujaca wesela czy cos tego typu. To preznie dzialajacy i rozwijajacy sie ekantor na rynku, gdzie zyski sa nieograniczone. Wymiana walut jest od zawsze a trejdoo to strzal w dziesiatke. Nawet jak bedzie korekta do 2,50 to bedzie to tylko okazja do dalszego kupowania. Zobaczycie gdzie kurs bedzie pod koniec roku. 10 zl ? 18 ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 5,69% 0,26 2022-05-23 11:17:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.