Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Igoria na niepewne czasy !

Zgłoś do moderatora
Zgadza się i chyba większość posiadaczy akcji też to wie - zresztą wartość rynku wymiany walut robi wrażenie, bo to dziesiątki miliardów. Moim zdaniem tu już jest w wolnym obrocie bardzo mało akcji - rynek wyprzedany jeżeli można tak powiedzieć patrząc na wolumen. Moim zdaniem patrząc na obroty w obrocie jest jakieś 100 tys akcji tylko i to sie mieli, a reszta poszła na longa. Zbyt dobra spółka i branża, żeby oddawać po tej cenie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 3,60% 0,26 2022-05-18 10:22:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.