Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,37 zł , zmiana od tamtej pory: -83,63%

Re: Igoria - jest super info!!

Zgłoś do moderatora
rynek uodpornił się chyba już na takie "lekkie" infa, a poza tym to ciągle ktoś wystawia akcje poniżej kursu, to jak to ma rosnąć przy takim popycie. Ale zobaczycie, po jakimś czasie, kiedy spółka się wystarczająco rozwinie tzn. odwali całą czarną robote, to wówczas pojawi sie ktoś, kto będzie chciał ja przejąc, tak sądzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -5,37% 0,39 2023-09-25 16:46:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.