Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,55 zł , zmiana od tamtej pory: -84,97%

Re: Igoria hit

Zgłoś do moderatora
już o tym pisałem, że przewidziałem kiedyś, że Igoria wejdzie na rynek amerykański i tak się wydarzyło. Teraz przewiduje, że pozyska w stanach poważnego inwestora i na to czekam. Uważam także, że pakiet usług Trejdoo, stale będzie się poszerzał, coraz bardziej zbliżając się do działalności bankowej. I to się już dziej, chociażby obecnie wydawanie kart bankomatowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -0,43% 0,23 2021-10-22 12:26:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.