Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,42 zł , zmiana od tamtej pory: 660,23%

Re: ifirma-czyli korekta zjazd na 2zł

Zgłoś do moderatora
1. Dywidendowa perełka? Może.

2. Dywidenda dosyć uboga a firma pokazała brzydkie zagranie z emisja geoszową. Rynek pokaże co to jest godziwą cena za ten papier.

Ad 1. Dywidenda jest taka, ponieważ zarząd jest ostrożny. Wielokrotnie udawało mi się przekonać zarząd do i tak wyższej corocznie. W tej chwili dywidenda jest kwartalna co jest w Polsce nowością. Oprócz dywidendy najważniejszą rzeczą jest to, że ciągle rozwija się "księgowość przez internet" tak więc spółka ma cały czas zysk z opłat abonamentowych na co nie może liczyć większość spółek z branży informatycznej.

Ad 2. Ja również wściekłem się na zarząd bo dla akcjonariuszy zagranie z emisją groszową było nie fair. Propozycja z tanią emisją była źle przygotowana i była nie do przyjęcia. Zresztą i tak została by zablokowana co najmniej przez kilku dużych akcjonariuszy. Na 4/5 głosów potrzebnych nie ma szans.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 1,56% 26,00 2024-02-26 14:53:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.