Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,05 zł , zmiana od tamtej pory: 63,98%

Re: Idą piękne lata dla Krec. Bon za oddanie szklanej butelki.

Zgłoś do moderatora
serio piszesz czy sobie kpisz?
Bo wydaje mi sie, że nie zrozumiałeś sensu tego artykułu..

"Przede wszystkim projekt ten wpływa pobudzająco na proces obiegu opakowań zwrotnych, a tym samym przyczynia się do znaczącej redukcji ilości odpadów szklanych.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/finanse/news-oddajac-butelke-otrzymasz-e-bon,nId,5110806#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox"

"Pobudzenie procesu obiegu opakowań zwrotnych" wpłynie na zmniejszenie odpadów szklanych. To znaczy mniej surowca dla Krynicki i innych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -0,47% 21,40 2022-06-24 15:16:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.