Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: -2,03%

Re: Ice Code Games rozpoczyna proces preprodukcji następnego tytułu

Zgłoś do moderatora
Ja na twoim miejscu bym się nie cieszył xD
Wartość obrotu: 4 928 zł
Budowlaniec jedną wypłatą robi wam ponad 5% na kursie, gorzej jak ktoś wywali akcje za 100k. Zresztą przy takim obrocie nawet jak i by kurs 10pln był to nie uda ci się wyjść z kapitałem. Ale że przed nami majówka i już nie mam zamiaru wchodzić w avatrixa to życzę ci żebyś tu zarobił bo trzeba przyznać że masz cierpliwość a że february to kawał ch to już nie twoja wina

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX -0,17% 1,16 2021-10-19 09:30:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.