Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -35,38%

Re: I to jest info, MAMY TO !!!

Zgłoś do moderatora
Oszuście "sko", dlaczego podajesz całkowicie nieprawdziwe informacje o transakcji zakupu Fabryki Pizza. Kłamstwami wpisujesz w gigantyczny stek bzdur o wyimaginowanych sukcesach spółki. Po pierwsze jeszcze nikt nie słyszał o Cowid gdy Sfinks dwukrotnie przełożył termin i warunki zapłaty. Nie mieli na ten cel żadnego pokrycia ani we własnym portfelu ani w szansie na pozyskanie zewnętrznego finansowania. Ściemniali z odradzaniem terminu trzy lata. Eksploatowali w tym czasie nie swój brend. Przyparci do muru odstąpili od umowy argumentując chwilowymi zatorami....Bzdury. od 7 lat mają totalne straty. Przed tym było lewarowanie bieżącej działalności kolejnymi emisjami. Teraz gdy jest jak jest z ich śmieciowym papierem i to źródełko wyschło. Cacki widzą, że nic już nie uchroni spółki przed upadkiem nie zamierzają istotnie dofinansować spółki. Najlepiej to było widać jak trzykrotnie Cacek obiecywał objąć 6mln akcji i w końcu ośmieszając się totalnie- sam siebie wzywał do wpłaty 6 mln. Cacki brną dalej nie mając żadnej sensownej koncepcji na strategie działania. Bzdury o cudach przyszlosci Spółki wypisywane na tym forum to całą strategia PR. W normalnych warunkach gospodarczych i prawnych już dawno Cacki rozmawiali by tylko z organami ścigania przestępców gospodarczych. Ze względu na ilość osób poszkodowanych prędzej czy później takze w tych warunkach prawnych będzie rozliczenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS -2,33% 0,42 2021-09-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.