Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,80 zł , zmiana od tamtej pory: 28,72%

Re: i mamy wiatrowy atom ! ach te intencje i założenia ...

Zgłoś do moderatora
to może inaczej - getin spółka wydmuszka, widmo, bankrut niemal kania czy inny krezus - daje po garach, spekuła bawi sie w najlepsze, ludzie nie narzekaja tylko kupujo i sprzedajo - można sie bawic na bankrutach? mozna ...
Póki zas energia jest potrzebna a Solorz u steru to raczej prywatnego interesu wartego wedle C/WK - 1 mld nie spuści z moczem z dnia na dzień. Dodatkowo lada dzien odda foto plus biomase - całość za 400 baniek - może i bankrut wedle Ciebie ale póki sa tacy co pozyczają kase na takie cele to i spółka będzie istnieć i zabawa trwac będzie ...
Plany Solorz ma ambitne a podpisane umowy na drugi blok biomasy plus grant na kilka mln euro na wodór celem zmniejszenia CO2 o 96% i kilka innych gwarantuja zabawe ze spółkę na conajmniej rok dwa do przodu.
Poza tym - póki prywatne będzie dbał bo to jego kasa, a jak beda efekty wdrożen to i banki zgdonie z unijnymi dyrektywami dadza kase łatwiej niz molochom państwowym - póki PIS trzyma sie wegla póty SOlorz z oze planami lepszym kandydatem na dotację niż śmierdziuchy weglowe pisu.
Nie jest właściwym pytanie czy bedzie rosło ale jak głebokie korekty dotkna ZEPAKA w czasie wzrostów - kółka kręcic mozna teraz to co dopiero potem ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 3,86% 24,20 2022-07-01 17:03:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.