Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,00 zł , zmiana od tamtej pory: 27,37%

Re: i mamy wiatrowy atom ! ach te intencje i założenia ...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-10-18 o godz. 20:14 ~kac napisał(a):
> Doprawdy?! - przecież ZEP walczy o przetrwanie, a o tragicznej kondycji spółki bardzo niedawno informował sam prezes ... (?!)
> Tymczasem bombardują nas intencjami ;)

ale cisnie brak akcji , nie chce kupic a napie.///.rdala ile sie da na forum , wiemy czym sie zajmuje , corobi, i jakie ma intencje , aty spuszczaj sie dalej i naganiaj na 1 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 3,86% 24,20 2022-07-01 17:03:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.