Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: I jak Was nie kochać?

Zgłoś do moderatora
do p.rys
gdybyś był bardziej rozgarnięty to byś i z układu postów i z jego treści wywnioskował, że odpowiadam facetowi, który Agata pisze małą literą.
A przy okazji, akie to ma znaczenie dla wartości merytorycznej postu czy jestem stara Agata czy młoda, czy tranwestyta, czy ono, czy on - no jakie?
Jakie ma znaczenie dla wartości merytorycznej postu podpis faceta np. pantera /ta pantera/ czy podpis kobiety np. kwiatek /ten kwiatek?
No jakie?

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALWAR 0,38% 7,95 2017-10-20 16:39:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl