Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,50 zł , zmiana od tamtej pory: 89,84%

Re: I jak tam na walnym?

Zgłoś do moderatora
Wczorajsza sesja i kurs bez znaczenia dla WZA, raz ze info o WZA bylo zakonczonej sesji a dwa ze obroty jak w ciagu jednego dnia w sklepie zabki. I naprawde, wczesniej myslalem ze jestes rozgoryczonym alcjonariuszem ktory kupil po slynnym wodospadzie zaraz za ok. 40 zł bo myslal ze w dwa tyg znow bedzie 6 z przodu, ale teraz widze albo calkowita ignorancje lenistwo albo trolling, tylko czemu on sluzy? Myslisz ze Twoje wpisy tu wplyna ma kurs? Odpowiem Ci ze nie, chcesz w ktoras strone ruszyc to rusz kapitalem, nie tymi 40k co cie tak przerazaja a duzo wiekszym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE 0,67% 59,80 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.