Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,70 zł , zmiana od tamtej pory: 10,96%

Re: I co.. wspinamy się.. Ktoś doczytał 80 zł!

Zgłoś do moderatora
Zyskowna? Jeszcze tylko brakuje żebyś napisał że niezadłużona. HAHAHA

Mam te papiery, ale to jak Zarząd w informacjach do mediów manipuluje to można się uczyć od nich!

Np. ich kłamstwa o przejściu do strategii wypłacania dywidendy - a potem brak zysku (o czym najprawdopodobniej wiedzieli już w momencie gadania o "wieloletniej strategii dywidendowej")

Niestety ta spółka się zwija - rynek ocenia to podobnie i to widać po zachowaniu kursu... Chciałbym żeby dno już było, ale do tego niezbędna jest poprawa zyskowności - czyli pewna restrukturyzacja kosztowa .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP 3,33% 49,60 2023-03-27 17:01:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.