Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,45%

Re: I co.. wspinamy się.. Ktoś doczytał 80 zł!

Zgłoś do moderatora
O czym ty piszesz kurs był na swoich minimach nie widzianych od lat mimo że spółka stabilna zyskowna wypłacająca od dwóch lat solidne dywidendy , owszem ten rok był słabszy ale wyniki za III kwartał pokazują poprawę po restrukturyzacji Elzabu i uzyskaniu rentowności m-platformy co nastąpi w przyszłym roku powrócimy do dobrych wyników i dywidendy stąd kurs idzie do góry a ten skup akcji to szkoda komentować

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP -2,63% 44,50 2023-03-20 12:24:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.