Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,60 zł , zmiana od tamtej pory: 0,22%

Re: I co.. wspinamy się.. Ktoś doczytał 80 zł!

Zgłoś do moderatora
Mój przypadek, mam 2k akcji. Wydanie papiera w dm, opłata za blokadę 150 PLN. Redukcja 99 procent :-). Sprzedaje 20 szt. Różnica kursu 35pln, zarobek 700 - koszty, połowa moze do kieszeni. Jak ktoś ma duuuuzo funduszy i skupi z rynku, nie podnosząc zbytnio ceny, 50k akcji to zabawa w miarę opłacalna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP -0,45% 44,70 2023-02-09 12:58:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.