Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,60 zł , zmiana od tamtej pory: 7,40%

Re: I co.. wspinamy się.. Ktoś doczytał 80 zł!

Zgłoś do moderatora
Przecież to jest realizacja programu skupu akcji własnych przyjętego przez WZA i nie ma znaczenia czy zarząd ustali cenę 80zł czy 100zł czy 200zł... Jest na to przeznaczona określona kwota, będą zapisy a redukcja nie będzie 95% tylko ponad 99%, chyba że pojedynczy mali akcjonariusze się nie zgłoszą to będzie powiedzmy 98,5% redukcji...
I na tym info taki entuzjazm? :))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP -1,64% 47,90 2023-03-24 16:29:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.