Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,86 zł , zmiana od tamtej pory: 22,14%

Re: I co wieszcze wybicia i znawcy AT ???

Zgłoś do moderatora
technicznie:
1. dzienny - https://zapodaj.net/031071aaec63b.jpg.html:
- Stoch z BB - sygnał zakupu 14 września
- RSX - w strefie do zakupu
- MACD zero lag - głębokość "opadu" podobna do tej z maja, spekulacyjna głęboka - 30%, strefa możliwej zmiany trendu - potrzebne "zielony" wolumen ;) - bez tego trudno o cokolwiek
- MFI - strefa nieustalona - wstępne "modelowanie" (a co mam możliwość "dorzucenia" hipotetycznych wolumenów ;) ) wskazuje że do 2 dni znajdzie sie w strefie zakupów

Wniosek - technicznie dziennie jest poprawnie aby dywagować na 5-7 dni do przodu nad zmianą trendu ogólnego - ze względu na dość głębokie "zanurzenie" po wynikach można "prorokować cos pomiędzy 30-50% spadku minimum 8,80-9,30 - ważne - potrzebny wolumen ;) - powód bez sensu - Walne z zatwierdzeniem uchwał - powód dobry dla spekulanta jak każdy inny ;)

2. 2H - krótki trading ;) - https://zapodaj.net/b6be7559324e0.jpg.html - na tym głównie gram i pod to mam dostrojone wszystkie spółki
- Stoch z BB - sygnał zakupu 13 września godz. 11.00
- RSX - w strefie do zakupu
- MACD zero lag - najważniejsze - powyżej ZERA - strefa "potencjalnego" wzrostu i zmiany trendu, dywergencja spadku ceny i wzrostu "po szczytach" MACD wskazuje na potencjalna zmianę ceny - szacunkowo do kilkunastu okresów (2H x iks) do przodu czyli do dwóch dni max COŚ może się stac ;)
- MFI - strefa nieustalona - wstępne "modelowanie" (a co mam możliwość "dorzucenia" hipotetycznych wolumenów ;) ) wskazuje że do 2 dni znajdzie się w strefie zakupów

Wniosek - technicznie na 2h interwale może nastąpić do 1-2 dni zmiana trendu, przy okazji wstępnie potwierdzona już PIERWSZYMI sygnałami (nietrwałymi ;) ) na DZIENNYM.

A dla ciekawości - tak wyglądało technicznie wyjście na Zepaku https://zapodaj.net/ba521f5ba0767.jpg.html
WSZYSTKIE sygnały IDEALNIE zbiezne - giga wolumen na czerwono, Stoch z BB, MFI, RSX i Macd zero - i pykło - wyszło 2,5 x tyle co weszło ;) - harpi odrobiony za wszystkie spadki od lutego 2021 - tak się bawią techniczni ;)

Mozna? - można ! - potrzeba niestety trochę praktyki ...
Kwestie jak ustawiać ceny zakupu wyjścia to już inna bajka - powyżej to tylko podstawowy zestaw wskaźników technicznych nieco ułatwiających decyzje .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER -0,21% 9,60 2021-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.