Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,98 zł , zmiana od tamtej pory: 14,54%

Re: I co wieszcze wybicia i znawcy AT ???

Zgłoś do moderatora
zapytam zjadliwie - czy ktokolwiek tutaj w sposób merytoryczny przedstawił jakakolwiek analizę ze wskazaniem do źródeł (czytaj: swoich wywodów na konkretnym rysunku ze wskaxnikami) aby wpisywac w tytuł - ANALIZA i wieszczenie - ...
odpowiem NIE - były li tylko wyłacznie gupawe teksta typu do 16... do zeta ... będzie pompa ... itp bzdury ...
krótko - wrzucając temat "i gdzie wasza analiza" dołączasz do grona równie mało interesujących i niemerytorycznych "wrzaskunów" co tamte trole ...
CBDU - amen ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER -2,77% 9,14 2021-12-03 16:43:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.