Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: -30,91%

Re: i co leszczyzno, pisałem, że to gniot

Zgłoś do moderatora
Uwielbiam takie "gnioty" gdzie zarabia się ponad 400 procent w 4 miesiące, a jak ktoś się spóźnił to 150 procent w ostatnie 2 miesiące też nie było problemem. Jeszcze bardziej uwielbiam forumowy jęk takich spóźnionych patałachów, którzy płaczą jak tu źle, kicha, padaka i jak to mocno jestem ubrany na zimę. Patrzę na konto i się śmieję, bo nie wiem o co im chodzi. Zdrówko trolli:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
H4F 0,00% 1,14 2021-01-20 09:23:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.