Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: 184,21%

Re: : I co dalej ?

Zgłoś do moderatora
wg mnie to ktoś od dawna zbiera, pamiętam , ze nawet jak nie było zlecen z lewej to i tak jak ktoś wstawil sprzedaż to po krótkim czasie było zlecenie przeciwstawne. jeżeli ten zbierający stracil obecnie te 50K to rzeczywiście rynek może gdzies tutaj zaparkować na jeszcze dluzej. osobiście podtrzymuje to co pisałem wcześniej tj. czekam na debiut zortraxu. po cenie tego debiutu, ocenie ipods i się zastanowię czy zwiekszyc udzialy czy sobie odpuscic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,54 2020-10-20 10:26:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.