Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: 184,21%

Re: : I co dalej ?

Zgłoś do moderatora
taki animator potrzebuje mieć rozeznanie , kto i ile trzyma na jego rynku. moja osobe ma na tacy, może się wcześniej zorientować co zamierzam zrobić. korzystam z ich oprogramowania, to mogą mieć ukryte narzędzia do sledzenia uzytkownikow. wiem ze cos takiego od dawna było możliwe, a jak jest cos możliwe to należy zalozyc ze ktoś z tego korzysta. a banki, jak się wszyscy mogą zgodzić , nie maja skrupułów. :) jedynym sposobem dla mnie w takiej sytuacji jest działanie z zaskoczenia.
(kiedyś tutaj animator był bardziej aktywny, mysle ze spolka powinna rozwazyc zmiane animatora, chyba ze obecny działa wg. woli zarządu. )

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,54 2020-10-30 13:16:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.