Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: i co będzie po tym wystrzale?

Zgłoś do moderatora
tak jak zakładałem przychód z najmu za rok 2010 wynosił właśnie 80 mln. więc co droga otwarta tylko wzrosty- magnolii za mniej niż 800 mln pln nie oddadzą dodajmy pozostale składniki majątku wałbrzych konstancin łącznie z magnolią ok 1 mld do tego 230 mln gotówki na rachunkach bankowych czyli łącznie 1,2 mld - 500 mln zobowiązań mamy wartość netto aktywów 700 mln czyli na jedną akcję przedział 5-6 zł. Do roboty !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA 0,00% 1,03 2021-12-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.