Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  89,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,72%

Re: i abarot to samo dzień w dzień!

Zgłoś do moderatora
pomykaj ptaszku ........myślę , że jesteś z klubu Tęcza, więc się nie wysilaj.
i co ma do tego raport , jakie kółka ???????

tu chodzi o przewalanie akcji co sesję na niewiarygodną skalę i o nic więcej.
i nie ukryciaki o nie ! . wyłącznie bomby spuszczane gdy szpara bid-ask jest na kilka złotych tak na oko 5-12% i nikt tu nie gra
w kilka sekund wjeżdżają pozycje na nieistniejące jeszcze przed chwilą poziomy w karnecie i w kilkanaście sekund jest koniec.
i nikną też szybko.

tutaj -ptysiu puszysty- 1000 akcji powinno łamać 3-krotnie widły , w obojętnie którą stronę..............
w realu do 300 pln , na widno , masz może 6 kloca .
akurat na razie, choć tylko chwilowo - bpc to mi powiewa , jest sporo ciekawszych pompek.dokładnie pompek , bo bpc na razie to zwykła i nie najmocniejsza pompka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,25 2022-12-06 11:27:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.