Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,16 zł , zmiana od tamtej pory: -27,51%

Re: I 268a k.k

Zgłoś do moderatora
W Stanach już dawno właściciel tego portalu miałby 100 procesów i poszedłby z torbami. Była taka jedna Pani, która chciała być vice prezydentam USA i mówiła, że zna się na polityce Rosji bo Rosję przy ładnej pogodzie widziała ze swojego stanu:) Ona jako osoba "publiczna" nie mogła reklamować czegokolwiek. Za każdym razem jak ubrała jakąś kurtkę z nazwą jakiejś firmy miała kilkanaście procesów. Tam kiedyś jeden gośc zaskarżył krawca, że nie przygotował spodni na czas i wygrał 3 mln $. Kawiec musiał ogłosić bankructwo bo biedny krawiec nie miał z czego zapłacić. Prawie każdy wpis tu - z tej "silnej" grupy, która twierdzi, że może położyć PKPC i zbić do 8 zł kończyłby się procesem. Ale nie u nas. U nas nie można skazać człowieka, który brał grube łapóki. Mamy wprawdzie prawo i mamy sprawiedliwość ale do funkcjonowania tego prawa dużo brakuje. A szkoda bo w państwie prawa żyje się naprawdę dobrze. Wszystko jest proste i człowiei wie czego się trzymać. I wszystko można załatwić bez "koperty"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 2,04% 10,99 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.